faqe_banner

produkteve

Çmimi më i mirë Kompresor ajri dentar i heshtur pa vaj portativ me cilësi të lartë YHT-400

Prezantimi:

YHT-400 është një kompresor dentar me fuqi të madhe, i cili mund të furnizojë 7-9 njësi karrige dentare.Është i pajisur me 3 njësi të motorëve elektrikë 1100W.Rezervuari i tij i ajrit ka një kapacitet prej 150 litrash.Kompresori ynë i ajrit përdoret gjerësisht në botë.Përvoja 20 vjeçare e prodhimit, dizajni unik i produktit dhe aplikimi i procesit dhe sistemi i përsosur i menaxhimit sigurojnë cilësi të qëndrueshme të produkteve dhe vendosin pozicionin e markës sonë në fushën e kompresorit të ajrit pa vaj.


Detaj

Etiketat e produktit

Prezantimi:

Kompresori ynë i ajrit është nga një nga markat më të mira në Kinë.Përvoja 20 vjeçare e prodhimit, dizajni unik i produktit dhe aplikimi i procesit dhe sistemi i përsosur i menaxhimit sigurojnë cilësi të qëndrueshme të produkteve dhe vendosin pozicionin e markës sonë në fushën e kompresorit të ajrit pa vaj.

Kompresori i ajrit është një makinë e përdorur zakonisht në pajisjet e prodhimit.Nuk është i huaj për shumë ndërmarrje.Por për zgjedhjen e markës së kompresorit të ajrit, shumë klientë janë shpesh në një lëmsh ​​kontradiktash. Kompresori ajri pa vaj i heshtur është një kompresor ajri i tipit pistoni i vogël, i quajtur shpesh kompresor ajri pa vaj të heshtur. Kompresori mjekësor i heshtur pa vaj vaji në përgjithësi ka nevojë për gaz të kompresuar me cilësi të lartë.Makina ka nevojë për besueshmëri të fortë, heshtje dhe ajri i daljes mund të kontaktojë drejtpërdrejt trupin e njeriut.

Kompresori ynë pa vaj është projektuar posaçërisht për furnizimin me ajër të pastër të shëndetshëm dhe të thatë pa vaj në fushën mjekësore.Sidomos në klinikën orale dhe spital, mund të plotësojë kërkesat nga një deri në qindra karrige dentare, të përshtatshme për kërkesa të ndryshme.Mund të shtohet kutia e heshtur, tharësja dhe sistemi i filtrimit, në mënyrë që të zvogëlohet zhurma, të përmirësohet pika e vesës së presionit dhe saktësia e filtrit.

Karakteristikat:

1. Dizajni pa vaj për furnizim të qëndrueshëm me ajër pa naftë.
2. Fillimi-Ndalimi automatik i kontrolluar nga ndërprerësi i presionit, parandaloni djegien, siguroni sigurinë e përdorimit.
3.Premtimi për të miratuar spirale bakri të pastër, shpërndarje të mirë të nxehtësisë dhe jetë të gjatë shërbimi.
Trashësia e rezervuarit të ajrit 4,4 mm, e brendshme dhe e jashtme e spërkatur plotësisht me plastikë.
5.Adopt pjesë precize, pjesë të rëndësishme kanë certifikimin CE për të siguruar cilësinë e produktit.
6. Procesi special i spërkatjes plastike, rezistencë e mirë ndaj korrozionit
7. Mund të përdoret kur lidhet energjia.
8. Nuk ka nevojë për vaj lubrifikues për mirëmbajtje.
9. Njëfazore dhe trefazore me shkallë të ulët defekti dhe jetëgjatësi më të gjatë përdorimi.
10. Funksionim i lehtë, shkallë e ulët e defektit dhe jetë e gjatë shërbimi.

Specifikimet:

MODEL

TENSIONI

RRJEDHJA MAX E AJRIT

PRESION MAX

YHT-200

220 V

300 l/min

0,75 Mpa

Fuqi e vlerësuar

Rrotullimi

Tank

Matja

750W*2

1450 rpm

60L

720*400*700mm

Modelet kryesore:

Model

Tensioni

(V/Hz)

Fuqia hyrëse

(KW)

Presioni i vlerësuar i shkarkimit

(MPa)

Rrjedha e vlerësuar e ajrit

(m³/L)

YH-100

220/50/1

550

0.7

2.0

YH-200

220/50/1

750

0.7

3.0

YHT-200

220/50/1

750*2

0.7

6.0

YH-300

220/50/1

1100

0.7

4.5

YHT-300

220/50/1

1100*2

0.7

9.0

YH-400

380/50/3

750*3

0.7

9.0

YHT-400

380/50/3

1100*3

0.7

13.5

YH-500

380/50/3

750*4

0.7

12.0

YHT-500

380/50/3

1100*4

0.7

18.0

Vështrim i përgjithshëm

Kompresori dentar pa vaj është një makinë e përdorur zakonisht në klinikën orale dhe spitalin.Nuk është e çuditshme për shumë ndërmarrje.Por kur bëhet fjalë për zgjedhjen e markës së kompresorit dentar të ajrit, shumë klientë janë shpesh në një lëmsh ​​kontradiktash.Kompresori i ajrit pa vaj të heshtur është një kompresor ajri i vogël i tipit pistoni, i quajtur zakonisht kompresor ajri pa vaj të heshtur.Makina ka nevojë për besueshmëri të fortë, heshtje dhe gazi i dalë mund të kontaktojë drejtpërdrejt trupin e njeriut.

Kompresori ynë pa vaj është projektuar profesionalisht për furnizimin e ajrit të pastër të shëndetshëm dhe të shëndetshëm pa vaj të thatë në fushën mjekësore.Sidomos në klinikën orale dhe spital, mund të plotësojë nevojat nga sasi të ndryshme karrigesh dentare, të përshtatshme për kërkesa të ndryshme.Mund të shtohet kutia e heshtur, tharësja dhe sistemi i filtrimit, në mënyrë që të zvogëlohet zhurma, të përmirësohet pika e vesës së presionit dhe saktësia e filtrit.

Veçoritë

1. Kapacitet i madh për të furnizuar 7-9 njësi karrige dentare.

2. Dizajni i tre motorëve elektrikë të ndarë, mund të vazhdojë të punojë edhe një i prishur.

3. Dizajni pa vaj për Furnizimin me ajër pa vaj të shëndetshëm.

4. Fillimi-Stop Automatik, parandaloni djegien, siguroni sigurinë e përdorimit.

5. Bobina e pastër bakri me shpërndarje të mirë të nxehtësisë dhe jetë të gjatë shërbimi.

6. Trashësia e rezervuarit të ajrit 4 mm e spërkatur plotësisht me plastikë.

7. Procesi special i spërkatjes plastike, rezistencë e mirë ndaj korrozionit

8. Nuk ka nevojë për vaj lubrifikues për mirëmbajtje.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
    Lë një mesazhna kontaktoni