page_banner

produktet

Sistemi video mësimor dixhital dentar

Projektim profesional për Edukimin ose Trajtimin e Mësimdhënies Dentare
Dizajni i fshehur i tastierës, i lehtë për tu tërhequr, nuk zë hapësirën klinike.
Video dhe Audio Transmetim në kohë reale.
Ekrani me monitor të dyfishtë u jep mjekëve dhe infermierëve platforma të ndryshme operacioni dhe kënde të ndryshme, të cilat mund të shqetësohen për procesin e mësimdhënies klinike.
Sistemi mjekësor profesional i mbledhjes së videove, dalja e videos 1080P HD, 30 zoom optik, ofron një mikro-video imazhe për mësimdhënien klinike.


Detaje

Etiketat e produkteve

Sistemi Dixhital i Mësimit Dixhital

Projektim profesional për Edukimin ose Trajtimin e Mësimdhënies Dentare

Dizajni i fshehur i tastierës, i lehtë për tu tërhequr, nuk zë hapësirën klinike.

Video dhe Audio Transmetim në kohë reale.

Ekrani me monitor të dyfishtë u jep mjekëve dhe infermierëve platforma të ndryshme operacioni dhe kënde të ndryshme, të cilat mund të shqetësohen për procesin e mësimdhënies klinike.

Sistemi mjekësor profesional i mbledhjes së videove, dalja e videos 1080P HD, 30 zoom optik, ofron një mikro-video imazhe për mësimdhënien klinike. 

Rregullimi i temperaturës së ngjyrës me tre hapa (4000K / 4500K / 5000K) dhe indeksi i pasqyrimit të ngjyrave arrin Ra 95.

Telekomanda, paneli i funksionimit dhe mënyra tjetër e kontrollit, është i përshtatshëm për përdorimin e procesit të mësimdhënies klinike.

Përmes programit të konfigurimit të sistemit mund të arrihet lehtësisht regjistrimi i videos, kapja, pamja e ekranit, imazhi i pasqyrës, cilësimet e parametrave të videos dhe menaxhimi i të dhënave video, redaktimi i imazhit, shtypja dhe funksione të tjera, ka akumuluar material më të vlefshëm për studimin dhe punën e përditshme të mjekut, dhe gjithashtu mund të shmangë në mënyrë efektive mosmarrëveshjen mjekësore.

Zgjidhja e integruar mund të realizojë lehtësisht konsultimin dhe edukimin në distancë.

Specifikime teknike:

Sensori i imazhit 1 / 2.8 ”CMOS
Lente 30Xg Zmadhim optik
Rezolucioni i imazhit 1920 * 1080P
Distanca e Objektit (Min.) 600-800 mm (Tele fundi)
Intensiteti i qendrës 3000-50000lux
Temperatura e ngjyrës 4000K / 4500K / 5000K
CRI (Ra 95
Tensioni i imputit AC220V ± 10% @ 180 W

 


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni