page_banner

produktet

 • Dental Aspirating Syringe

  Shiringë Aspiratuese Dentare

  Specifikim:

  049-0100 KAS CW

  1.8ml (USA / THETAD METRIC)

  049-0200 KAS CW

  1.8ml (USA / THETAD METRIC)

 • Dental Disposable Cheek Retractor DKA-747021

  Tërheqës i faqeve dentare të disponueshme DKA-747021

  Specifikim:

  Modeli: DKA-747021

  Përdorimi: Për të hapur gojën, kontrolloni longue,dizajni i anatomisë. Autoklavueshme, mund të jetë nxehet ne135 ° C

  Madhësia: L 126 * 57 * 51 mm

  M 106 * 48 * 54 mm

  S 100 * 44 * 40 mm

 • Dental Disposable Cheek Retractor DKA-X-130

  Tërheqës i faqeve dentare të disponueshme DKA-X-130

  Specifikim

  Modeli: DKA-X-130

  Përdorimi:

  Vertikale për të hapur gojën, pamje perfekte për

  ambienti dhe zona e punës. E vetmuar

  mund të nxehet në135 ° C, prodhim i mirë fleksibël

  pacientët shumë rehat

 • Dental Disposable Cotton Roll

  Roll pambuku i disponueshëm dentar

  Specifikim

  100% pambuk thithës

  Më e butë, më shumë thithje

  Në dispozicion në pako të shumëfishtë; jo sterile dhe sterile

  Për të qenë në përputhje me USP, PB, PE etj

  [Përshkrim]

  8X25mm …………… 50 / pako, 40 pako / kuti, 10 kuti / ctn

 • Dental Disposable Dental Apron

  Paraparje dentare e disponueshme

  Specifikim

  Madhësia: 39cmx50cm

  Materiali: 1 film PE + 1 letër e thjeshtë

  Ngjyra: siç kërkohet nga konsumatori

  Wt / ㎡-PE: 18g Letër: 22g

  Paketimi: 500 copë / kuti kartoni

 • Dental Disposable Dental Bib

  Bib Stomatologjike e disponueshme dentare

  Specifikim

  Madhësia: 13 ″ x18 ″ (33cmx45.5cm)

  Materiali: 1 film PE + letër me dy shtresa

  Ngjyra: siç kërkohet nga konsumatori

  Wt / ㎡-PE: 14g letër me dy shtresa: 17g + 17g

  Paketimi: 500 copë / kuti kartoni

 • Dental Disposable Dental Bib Clip

  Klipi i Biblave Dentare të Disponueshëm

  Specifikim

  Ngjyra: e artë / trëndafili / rozë / jeshile / blu

  Dizajn i ri Çelik i pandryshkshëm i autoklavueshëm

  Mund t’i rezistojë temperaturës së lartë

  Paketimi: 100 copë / çantë

 • Dental Disposable Dental Model Wax (Base Plate Wax)

  Dyll modeli dentar i disponueshëm (dyllë bazë)

  Specifikim

  Karakteristikë e produktit:

  Dyll i papërpunuar i importuar amerikan, Fleksibilitet dhe plasticitet i shkëlqyeshëm pa

  erë e keqe qëndrueshmëri dhe prirje optimale, me ngjyrë uniforme dhe e lëmuar

  në strukturë

  Lloji mesatar

 • Dental Disposable Dental Needle

  Gjilpërë dentare e disponueshme

  Specifikim

  Pika e mprehtë Tri-pjerrëse, për rehati maksimale me vidë

  Sistemi: lloji inç, lloji metrik dhe lloji monojekt Njësia

  Paketimi: Enë plastike e mbyllur në nxehtësi ose etiketë Gjatësia e fundit të fundshpinës: 11 mm

  Madhësia në dispozicion

  Madhësia Diametri mm Gjatësia e gjilpërës Ngjyra e shpërndarësit

  30Matues i shkurtër 0,3 25 I verdhë

 • Dental Disposable Endo Box ID201 Pulpa Box

  Kutia e disponueshme dentare Endo Kutia Pulpa

  Specifikim

  ID201 Pulpa Box

  Modeli: DKA-X-130

  Ngjyrat: Kuqe / Blu, 18 vrima për instrumentet endodontike

  ID202 Gutta Box

  Ngjyrat: Kuqe / Blu, 6 gota plastike të autoklavueshme

 • Dental Disposable Endo Box ID211 Endo Micro Pulpa

  Dental Flakshëm Endo Box ID211 Endo Micro Pulpa

  Specifikim

  ID211 Endo Micro Pulpa

  Ngjyrat: Kuqe / Blu, 30 vrima për instrumentet endodontike

  ID212 Endo Mikro Gutta

  Ngjyrat: Kuqe / Blu, 6 gota plastike të autoklavueshme

  ID213 Endo Mikro Shpejtësi të Lartë

  Ngjyrat: E kuqe / e kaltër, 14 vrima për burs (FG)

 • Dental Disposable Endo Box ID221 Endo Mini Pulpa

  Kutia e disponueshme dentare Endo Box ID221 Endo Mini Pulpa

  Specifikim

  ID221 Endo Mini Pulpa

  Ngjyrat: Kuqe / Blu, 60 vrima për instrumentet endodontike

  ID222 Endo Mini Gutta

  Ngjyrat: Kuqe / Blu, 18 gota plastike të automobilave

  ID223 Endo Mini Shpejtësi të Shpejta

  Ngjyrat: E kuqe / Blu, 36 vrima për grisje (FG)