page_banner

produktet

 • 45 Degrees Surgical Handpieces JX-45M M4/B2 CC

  Doreza kirurgjikale 45 gradë JX-45M M4 / B2 CC

  Specifikim:

  Specializuar për dhëmbë të impaktuar (Led në dispozicion)

  Lidhja 2 vrimë Borden ose 4 vrima Midwest

  Llak i vetëm

  Kundër tërheqjes

  Presioni i ajrit: 0.25-0.3Mpa

 • F.O High Speed Handpiece with Kavo Quick Coupling JX-T3FQ KV

  FO Handpiece me Shpejtësi të Lartë me Bashkim të Shpejtë Kavo JX-T3FQ KV

  Specifikim:

  Mbajtja e Gjermanisë me Çift rrotullues të mjaftueshëm për efikasitet të jashtëzakonshëm të prerjes.

  Butoni i butonit për ndryshim të shpejtë dhe të lehtë të burit

  Llak me shumë porta për të siguruar një mjegull të hollë llak për shikim më të mirë, ftohje dhe shpejtësi prerjeje.

  Ndriçues qelqi me fibra optike të qëndrueshme me ndriçim 25,000 LUX për të zvogëluar lodhjen e syve dhe

  transmetueshmëria dhe termostabiliteti i lartë

  Lidheni direkt me bashkimin e shpejtë të Kavo LED.

 • F.O High Speed Handpiece with NSK Quick Coupling JX-T3FQ NK

  Fo Handpiece me Shpejtësi të Lartë me Bashkim të Shpejtë NSK JX-T3FQ NK

  Specifikim:

  Butoni i shtypjes

  Lidhja Borden 2hole ose Midwest 4hole

  Llak i trefishtë

  Bashkim i shpejtë NSK

  Dia dia. 1.59-1.6 mm # Shpejtësia 300,000-370,000 rpm

  Veshje sipërfaqësore e higjienës së re

 • NSK Pana Max 2R High Speed

  NSK Pana Max 2R Shpejtësi e Lartë

  Specifikim:

  Trupi prej çeliku inox

  Mbajtëse topi qeramike

  Sistemi i hundës shëndetësore

  Llak me një pikë

  Lloji i çelësit

  Shpejtësia: 35000-45000min-1

 • Push Button High Speed Handpiece JX- 2P M4/B2 CC

  Buton Shtytës Handpiece me shpejtësi të lartë JX- 2P M4 / B2 CC

  Specifikim

  Lidhja Borden 2hole ose Midwest 4 vrima Llak i vetëm

  Dia dia. 1.59-1.6 mm # Shpejtësia 300,000-370,000 rpm

  Veshje sipërfaqësore e higjienës së re

  Përsëritet Autoklavueshëm deri në 135 ° C

  Funksiononi në presionin minimal të ajrit 2.5kgf / cm²

  Çift rrotullues i madh, koka standarde ose mini opsional

 • Wrench Needle High Speed Handpiece JX-1W M4/B2 CC

  Gjilpërë çelësash Handpiece me shpejtësi të lartë JX-1W M4 / B2 CC

  Specifikim

  Lidhja Borden 2hole ose Midwest 4 vrima Llak i vetëm

  Dia dia. 1.59-1.6 mm # Shpejtësia 300,000-370,000 rpm

  Veshje sipërfaqësore e higjienës së re

  Përsëritet Autoklavueshëm deri në 135 ° C

  Funksiononi në presionin minimal të ajrit 2.5kgf / cm²

  Çift rrotullues i madh, koka standarde ose mini opsional

 • CL65 LED Curing Light

  Drita LED shëruese CL65

  Specifikim:

  Burim drite LED 5W LED blu vjollcë;

  Diapazoni i gjatësisë së valës: 385-515nm

  Intensiteti i dritës:> l, 700mW / cm2;

  Bateria: Bateri me jon litium (koha e funksionimit të baterisë me energji të plotë: të paktën 90 minuta)

  Përshtatës i rrymës

  Hyrja 100-240V AC 50 / 60HZ

 • CL66B(Built-in) Curing light

  Drita shëruese CL66B (e integruar)

  Specifikim:

  Klasa: Klasa II (ICE601-1)

  Diapazoni i gjatësisë së valës: 430-490nm

  Intensiteti i dritës: 1250mW / cma

  Modeli i punës: Gjelbër- Shërimi i shpejtë

  Kurimi i kuq-Pulso

  Portokalli - Kurimi i hapit

 • JPSX2-3 Curing light

  JPSX2-3 Drita kuruese

  Specifikim:

  1500mW / cm²

  Drita nga shufra udhëzuese e dritës së qelqit është uniforme;

  Katër zgjedhje kohore: 5 sekonda, 10 sekonda, 15 sekonda, 20 sekonda

  Kapak ultra i vogël i llambës, rrotullim 270 °;

 • JPSX2-N Curing light

  JPSX2-N Drita kuruese

  Specifikim:

  2300mW / cm²

  Prodhimi i dritës paralele, ndriçimi uniform

  Ekzistojnë dy mënyra pune: modaliteti i plotë i energjisë, modaliteti progresiv dhe impulsi;

  Kapak ultra i vogël i llambës, rrotullim 270 °

 • LED.G Built in Curing Light

  LED.G E ndërtuar në dritën kuruese

  Specifikim

  Prodhimi i dritës: 1000mW / cm²

  Gjatësia e valës: 420-480nm

  Tre mënyra pune: E plotë, Ramping, Puls

  Burimi i dritës miraton LED origjinal amerikan

  Fibra optike mund të autoklavohet nën temperaturën e lartë prej 135 ℃ dhe presionin prej 0.22MP

 • A3M-X Inter-oral camera

  Kamera ndër-orale A3M-X

  Specifikim:

  Furnizimi me energji AC220V ose AC24

  10 LED për të mbushur dritën. Mbështetni dritat LED të fikura.

  Lente makro HD me vulë xhami, të papërshkueshme nga uji dhe pa avull

  Doreza është projektuar me material të klasës ushqimore

  Rezolucioni: 1280 * 1024

  Ofroni softuer falas, ndani pa tel me radiografi

12 Tjetra> >> Faqja 1/2