01 Οδοντιατρικός προσομοιωτής διπλού τύπου JPS-ED280
Ο οδοντιατρικός προσομοιωτής διπλού τύπου είναι ένα προηγμένο εκπαιδευτικό εργαλείο σχεδιασμένο για οδοντιατρική εκπαίδευση που επιτρέπει σε δύο χρήστες να ασκούν οδοντιατρικές επεμβάσεις ταυτόχρονα σε μια κοινή πλατφόρμα. Αυτοί οι προσομοιωτές χρησιμοποιούνται συνήθως σε οδοντιατρικές σχολές και εκπαιδευτικά κέντρα για τη βελτίωση της μαθησιακής εμπειρίας παρέχοντας ένα ρεαλιστικό και πρακτικό περιβάλλον πρακτικής. Τυπικές σύντομες περιγραφές: - Φωτισμός LED 2 σετ - Φάντασμα τύπου Nissin, μάσκα σιλικόνης 2 σετ - Μοντέλο δοντιών με μαλακά ούλα σιλικόνης, δόντια 2 σετ - Χειρολαβή υψηλής ταχύτητας 2 τεμ - Χειρολαβή χαμηλής ταχύτητας 2 τεμ - Σύριγγα 3 δρόμων 4 τεμ - Οδοντιατρικό σκαμνί 2 σετ - Ενσωματωμένο σύστημα καθαρού νερού 2 σετ - Σύστημα λυμάτων 2 σετ - Σύστημα χαμηλής αναρρόφησης 2 σετ - Ποδοχειριστήριο 2 τεμ - Σταθμός εργασίας 1200*700*800mm
Διαβάστε περισσότερα