Висококвалитетен симулатор за настава по стоматологија за пракса за стоматолошка обука JPS-FT-III
SHANGHAI JPS DENTAL CO.,LTD
Опрема за стоматолошка лабораторија Единечна стоматолошка работна маса JW-56 (1,8 М)
4
6
5
X

Секогаш обезбедувајте едно-стоп-решение, секогаш стигнувајте до
сите клиенти.

Повеќе информацииGO

SHANGHAI JPS DENTAL CO.,LTD обезбедува стоматолошки производи за клиенти од повеќе од 80 земји и региони.Нашите главни стоматолошки производи се стоматолошка опрема како стоматолошка симулација, стоматолошка единица монтирана на стол, пренослива стоматолошка единица, компресор без масло и автоклав, итн.И стоматолошки производи за еднократна употреба како комплет за импланти, забна лигавче, креп-хартија итн.
Нашите CE и ISO13485 беа издадени од TUV, Германија.

ВАШИОТ СИГОРЛИВ БИЗНИСПАРТНЕР ВО КИНА

ние ќе се погрижиме секогаш да добивате
најдобри резултати.

 • 10+

  Години

  Скоро 20 години во стоматолошкиот и медицинскиот бизнис
 • 80+

  Земји

  Сертифициран ISO 13485 и повеќе од 60 производи има CE
 • 60+

  CE сертификат

  Богати искусни на државни тендери
 • 300+

  Потрошувачите

  Едношалтерско решение за сеопфатно купување

најновостудии на случај

штолуѓето зборуваат

 • Британските клиенти рекоа:
  Британските клиенти рекоа:
  JPS Group, нашите најдоверливи продавачи за набавки на стоматолошки производи.Ние сме воодушевени од квалитетот на вашите услуги и ја цениме одговорноста и професионалноста на JPS во бизнисот.JPS е толку сигурен и благодарение на ова, успеавме да ги задржиме нашите клиенти задоволни.Ќе се радуваме на одлични континуирани деловни односи.
 • Шведските клиенти рекоа:
  Шведските клиенти рекоа:
  Во екот на избувнувањето на вирусот на пандемијата, фрустрацијата и паниката ги зафатија земјите поради недостигот на лична заштитна опрема.JPS се засили и испорачува со прецизност и квалитет.Во време кога работите изгледаа невозможни, ЈПС го овозможи тоа.За нас ЈПС е партнер за живот!

Прашање за ценовник

Од своето основање пред 11 години, JPS Dental е посветена да им обезбеди на клиентите ЕДНО РЕШЕНИЕ на сигурни производи кои стекнаа импресивна репутација во стоматолошката индустрија и стекнаа вредна доверба од клиентите ширум светот.

поднесете сега
Остави поракаКонтактирајте не