Simulator i mësimdhënies dentare me cilësi të lartë për praktikën e trajnimit dentar JPS-FT-III
SHANGHAI JPS DENTARE CO, LTD
Pajisjet e laboratorit dentar Tavolinë pune të vetme dentare JW-56 (1,8 M)
4
6
5
X

Jepni gjithmonë një zgjidhje me një ndalesë
të gjithë klientët.

Më shumë informacionGO

SHANGHAI JPS DENTAL CO., LTD ka furnizuar produkte dentare për klientët nga më shumë se 80 vende dhe rajone.Produktet tona kryesore dentare janë pajisjet dentare si simulimi dentar, njësia dentare e montuar në karrige, njësia dentare portative, kompresori pa vaj dhe autoklavë, etj.Dhe pajisje dentare të disponueshme si komplet implanti, bizhu dentar, letër krep, etj.
CE dhe ISO13485 tona janë lëshuar nga TUV, Gjermani.

BIZNESI JUAJ I BESUESHËMPARTNER NË KINË

ju këshillojmë të zgjidhni
një vendim të drejtë

 • PRODUKTET

JPS Dental ofron produkte të besueshme dhe zgjidhje me një ndalesë për të gjithë klientët.

ne do të sigurojmë që të merrni gjithmonë
rezultatet më të mira.

 • 10+

  vite

  Afro 20 vite në biznesin stomatologjik dhe mjekësor
 • 80+

  shtetet

  Çertifikuar ISO 13485 dhe më shumë se 60 produkte ka CE
 • 60+

  Certifikata CE

  I pasur me eksperiencë në tenderat e qeverisë
 • 300+

  Konsumatorët

  Zgjidhje me një ndalesë për blerje gjithëpërfshirëse

të funditstudimet e rasteve

çfarënjerëzit flasin

 • Klientët britanikë thanë:
  Klientët britanikë thanë:
  JPS Group, shitësit tanë më të besuar për furnizimet e produkteve dentare.Ne jemi të kënaqur nga cilësia e shërbimeve tuaja dhe vlerësojmë përgjegjshmërinë dhe profesionalizmin e JPS në biznes.JPS është kaq i besueshëm dhe falë kësaj, ne kemi arritur t'i mbajmë klientët tanë të kënaqur.Ne do të presim me padurim një marrëdhënie të shkëlqyer biznesi të vazhdueshme.
 • Klientët suedezë thanë:
  Klientët suedezë thanë:
  Në mes të një shpërthimi të virusit pandemik, zhgënjimi dhe paniku përfshiu vendet për shkak të mungesës së pajisjeve mbrojtëse personale.JPS u rrit dhe u dorëzua me saktësi dhe cilësi.Në një kohë kur gjërat dukeshin të pamundura, JPS e bëri të mundur.Për ne JPS është një partner për jetën!

Kërkim për listën e çmimeve

Që nga themelimi i saj 11 vjet më parë, JPS Dental ka qenë e përkushtuar t'u ofrojë klientëve ZGJIDHJE NJË STOP të produkteve të besueshme të cilat kanë fituar një reputacion mbresëlënës në industrinë dentare dhe kanë fituar besim të vlefshëm nga klientët në mbarë botën.

dorëzo tani
Lë një mesazhna kontaktoni